O firmě

Anotace a ocenění

Již před 26 lety jsme navázali na historickou tradici perníkářského řemesla. V České republice je město Pardubice výrobou perníku vyhlášené. Důkazem toho je i zapsání našich výrobků do seznamu EU: Registr chráněných zeměpisných označení a označení původu od 27.2.2018.

 

Naše produkty jsou vyráběny s důrazem na řemeslnou kvalitu zpracování a za použití těch nejkvalitnějších surovin. Perník od nás obsahuje dovozová koření, cukr, mouku, čerstvá vejce, kakao a pravý  včelí med! Díky obsahu medu má perník od nás nejen vynikající chuť, ale také minimální trvanlivost devět měsíců od data výroby. Není tedy zapotřebí umělých konzervantů a dochucovadel!

Specializujeme se na výrobu pro velkoobchodní i maloobchodní prodej. Nabízíme široký sortiment z více než 400 druhů výrobků. Hlavní sezónní okruhy jsou Velikonoce, Valentýn, Den matek a otců, Mikuláš, Vánoce, PF a silvestrovské perníčky.

Dále se věnujeme zakázkové výrobě pro společnosti i jednotlivce. Zabýváme se také výrobou reklamních perníčků s logotypy společností. Výjímku netvoří ani perníčky  pro nejrůznější akce a události, např. semináře, výstavy, svatby atp. Pardubický perník má vysoký kreativní potenciál, je možné upravit tvar, typ a styl zdobení perníčků včetně obalových materiálů. Jsme schopni realizovat i zakázky ve velkých objemech, u kterých je možné sjednat individuální kalkulaci a výrobu vzorkových perníčků pro výběr z více variant a možných provedení.

 

Perníčky od nás z  Pardubic dělají radost každému, jak se můžete přesvědčit na fotogalerii níže:

X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu