Pro firmy

Naší specializací je výroba dárkových perníčků, reklamních perníčků pro všechny příležitosti. Sladké dárky pro veletrhy, výstavy, akce v obchodních centrech, upomínkové perníčky pro návštěvníky z tuzemska i zahraničí. Dárkové perníčky pro hotely, restaurace, perníčky do kavárnen. Vzhledem k velkému kreativnímu potenciálu Pardubického perníku je možné vyhovět všem požadavkům. Od menších variant perníčků ve větších sériích až po luxusně zdobené dárkové sety. Perníčky lze přizspůsobit k aktuálně probíhající reklamní kampani. Je možné je odeslat poštou bez poškození nebo je můžeme dovést přímo k Vám na určené místo.

Na perníčky umíme umístit jakoukoli grafiku  v libovolných velikostech i provedeních. Perníky se slogany a Vaším logotypem, perníčky s mottem, dárkové perníčky v krabičkách i komplexní dárková balení na míru. Perníčky jako maskoty Vaší firmy.

Jsme také schopni zajistit pro teambuilding a firemní večírky perníčky ke zdobení, zajistit i přípravu a realizaci zdobení na místě vč. dodání korpusů pro zdobení perníku.

Ukázky realizovaných perníčků jsou k dispozici níže. Další ukázky naleznete na naší microsite: www.darkove-pernicky.cz kde je k dispozcici i krátký formulář pro Vaši konkrétní poptávku: http://www.darkove-pernicky.cz/poptavkovy-formular

Zdarma Vám rádi vyhotovíme vzorkový perníček přímo pro Vás a zašleme cenovou kalkulaci. Výběr naleznete i v základním menu na našem e-shopu.

V případě dotazů nás můžete kdykoli kontaktovat na e-mail: info@pernikpardubicky.cz nebo na tel. číslech uvedených v patičce webu. 

 

Budeme se těšit na úspěšnou spolupráci.

 

 

Perníčky pro firmy s Vaším logem a slogany
Perníčky všech velikostí a tvarů, vzorkové provedení
X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu