Perníkové srdce z lásky

Blíží se svátek svatého Valentýna – oslava všech milujících, milovaných i zamilovaných. Slaví se na počest odvážného kněze Valentýna, který žil ve starém Římě za doby vlády císaře Claudia. Ten, v rámci umocnění úspěchů na válečném poli, zakázal mužům vstupovat v sňatek. Valentýn se však jeho zákazu vzepřel a tradici rodiny a lásky tajně podporoval dál – zamilované páry oddával. A proto byl právě 14. února popraven. Vzdávajíce mu hold, dnes slavíme velký svátek lásky právě v tento den.

Zobrazit kompletní valentýnskou nabídku

Dárek pro ženu

Ženy si potrpí na projevy gest lásky. A co jiného symbolizuje upřímnou lásku více, než tradiční perníkové srdce? Můžete si na něj navíc navrhnout text dle svých přání a představ. Čerstvé, originální perníkové srdce se k vám díky kvalitní a bezpečné dopravě dostane v pořádku. Perník je vynikající chuti, slazen poctivým včelím medem. Projevte své ženě na svátek svatého Valentýna to nejromantičtější gesto – darujte jí perníkové srdce z lásky.

Dvojsrdce velké ''Z lásky'' Srdce boubelka ''pro mou lásku'' vylévané v krabičce Srdce boubelka ''I Love You'' červené Srdce v srdci

Dárek pro muže

Sladké, křehké, čerstvé perníkové srdce pro vašeho muže, partnera, přítele. Originální valentýnský dárek k vám bezpečně dorazí do čtyř pracovních dnů od objednání. Muži si rádi připadají výjimeční – tak proč jim to nedopřát? Váš text z perníkového srdce učiní opravdu originální dárek, který bude náramně chutnat, nebo, visíce na zdi, symbolicky připomínat vaši společnou lásku.  

Srdce boubelka ďábelské Srdce boubelka ''I Love You'' bílé Srdíčko boubelka modro-bílé zdobení Srdíčko boubelka bílo-hnědé zdobení
X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu